Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti melyik iskolában ajánlanáto...

Ti melyik iskolában ajánlanátok a cukrász OKJ képzést? Illetve a plusz egy kérdés szerintetek lehet nőies szakma is a mixer?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék cukrásznak tanulni 18éves korom óta,de két évet kiköltöztem külföldre nyelvet tanulni,pénzt keresni így "csak" most 20évesen tudok nekiállni..Kinek melyik felnőttsuli volt a legjobb?Mindenképp OKJ képzésre gondoltam a korom miatt,de legalább 1évesre,és azért heti több alkalmi tanítással...(láttam olyat,hogy két hetente egyszer pár óra)ami elég kevés...


Illetve a mixer szakma mindig tetszett,de én mint csajszi inkább imádom nézni a mixer pasikat:) Vajon egy nőnek is jól állna,felvennék dolgozni?És egy nőnél is olyan sexy lenne,mint egy srácnál? :D


Kérlek válaszoljatok mindkét kérdésre! :) Koszonom :)



2016. jan. 22. 23:15
 1/1 anonim válasza:

Gundel Szakközépnek van felnőtt cukrász OKJ esti képzése hetente 2 délután, 1 éves. Semmi extra a suli, megtanulja az ember, amit meg kell, de sok múlik azon, milyen helyet választasz a gyakorlatra (450 óra, sulin kívül, akár nyáron is). Ha kérdésed van az iskolával kapcsolatban, írj itt, vagy privátban! :)

A mixer szakma is jól hangzik, és szerintem egy lány is lehet közben szexi :D

2016. jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!