Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemre jelentkeznék a...

Egyetemre jelentkeznék a felvi-n de nem tudom mit írjak a "Tanulói/hallgatói azonosító"-hoz (? )

Figyelt kérdés

Nem találtam sehol ilyen azonosítót és olvastam hogy az OM azonosító is jó ide, viszont nekünk beszedték még középsuli végén a diák igazolványt, és így nem tudom mi az OM azonosítom viszont megtaláltam az általános iskolait.

Végülis a kérdés az hogy az általános iskolai diákon ugyanaz az OM azonosító mint a Középsulison, és akkor végülis a Tanulói/hallgatói azonosító-hoz jó az OM azonosító?



2016. jan. 23. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, írd be azt.
2016. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak annak 7-el kell kezdődni ezen pedig 03 van...

Viszont a bizonyítványban benne van egy 7 el kezdődő 11 ből álló szám! :D

A probléma megoldódott! :P

2016. jan. 23. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk még korábban középiskolában készítettek ilyen OM azonosítóval ellátott kártyát. Világoskék, rajta OM logó. Én anno az azon szereplő számot adtam meg jelentkezéskor.
2016. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!