Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Edutus Főiskola miért vész...

Az Edutus Főiskola miért vész lassan a ''süllyesztőbe''?

Figyelt kérdés
Ide szerettem volna jelentkezni, de ahogy látom nem igazán érdemes, mert az elmúlt években még jelentkezők is alig voltak, Educatio kiállításon eléggé vonzónak tüntették fel az iskolát, és nekem is annak tűnt.. Mitől hanyatlott ennyit ez a Főiskola, 2001 után, környékén ilyen 1300+ felett vettek fel hallgatók, harmad ennyi szakra.

2016. jan. 23. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Erősen "széthúzzák" a környékbeli egyetemek: Pest(túl sok van a felsoroláshoz :D), Győr(SZE) Veszprém(Pannon), és még Sopron(NYME) is.

A közgáz szakok létszáma amúgy is csökken 2012/2013 óta, mióta főleg önköltségek.

Lehet attól még jó, de mint minden vidéki/Pesti intézmény "regionális jelentőségű" (minden előnnyel, és hátránnyal) iskola , akkor jó, ha ott akar az ember a környéken elhelyezkedni ugyebár az Edutus a Tatabányai Mütf + a Hjf utódja, de előbbi az erősebb.

2016. jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért kompenzálják ezt elég ügyesen, olcsó tandíj (lényegében 1/3-ad annyi pénzt fizetek mint pesten fizetnék), raádásul nekem közelebb van mert Tatai vagyok, illetve sokkal jobban oda tudnak figyelni a tanárok mert kevés a hallgató.
2016. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!