Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodás menedzsment és...

Gazdálkodás menedzsment és hasonló alapszak pesten és közép dunántúlon, hova érdemes?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy corvinusra vagy bme-re való, tisztában vagyok a képességeimmel, ezért azokhoz mérten keresek lehetőleg államilag finanszírozott képzést, de önköltséges is szóba jöhet. Elsősorban gazdmen mivel most azt csinálom csak felsőoktatási szakképzésben vidéki egyetemen, de más alapszaktól sem zárkózom el. Karok amikkel szemezgetek: Elte-Tátk, OE-KGK, KRE-ÁJK

De más ötletek is jöhetnek (kivéve bgf), hol teljesíthető a gazdmen alapszak és a felsorolt karokról mi a véleményetek?



#egyetem #felsőoktatás #alapszak #elte-tátk #kre-ájk #oe-kgk
2016. jan. 24. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:

ELTE-TÁTK egészen színvonalas, de az alkalmazott közgazdaságon erősebb a matematika, mint a gazdmenen, ennyi erővel akár erősebb egyetemen is tanulhatnád a gazdálkodási menedzsmentet, szerintem felesleges lebecsülnöd magad, a készüléstől függ sok minden, hogy időben elkezded-e, mennyire akarod. Aláírom, hogy a BME nem a kevésbé jó képességű matekosoknak van. De a Corvinusra ha megvan a pontod, akkor azt érdemes lenne. (448-nál lesz több államin se, mert sok a meghirdetett hely). Tehát a BME tényleg túl erős, de ha BCE-re van pontod akkor oda érdemes. Egyébként pedig ELTE-TÁTK, de ott csak alkalmazott közgazdaságtan van, gazdmen nincs.

Egyébként ha engem kérdezel, Bp-n érdemes tanulni, és ha mindenképpen a BME/BCE/BGE (BGF)-et elakarod kerülni, akkor SZIE-GTK, az oktatói kiválóságban elől jár, és a munkáltatók is elismerik. Sokkal jobban is, mint az OE/KRE-t.

2016. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj szie-mel lemennék a térképről, nekem gödöllő az messze lenne
2016. jan. 24. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szie gazdálkodás menedzsment van pesten is.
2016. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja van pesti képzési hely. Csoda, hogy szét nem dől :D
2016. jan. 24. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!