Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudok egy rendes KRESZ...

Hogy tudok egy rendes KRESZ programhoz jutni?

Figyelt kérdés
A szakoe a vizsgakérdések húsz százalékát tartalmazza, folyton ismétli a kérdéseit, nem tudom, hogy miért egy ilyen semmit érő tesztet kell adni a tanulóknak. Keresgélek neten, de csak olyanok találok amikben már nincsenek az új kérdések. Tud valaki egy rendes programot?

2016. jan. 24. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk anno (kb. 4 éve) Csigavérnél meg lehetett venni, teljesen jó volt, benne volt minden kérdés.
2016. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk nem lehet megvenni, azt mondták, hogy a szakoe segítségével majd fel tudunk készülni. Jah... itthon 99%-os teszteket csináltam, a vizsgán meg szépen megbuktam mert a kérdések felével nem találkoztam szakoen.
2016. jan. 24. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Szakoét felejtsétek el, leírták, hogy csak bemutató kérdések vannak ott.

Ha normálisan akarsz tesztelni akkor keresd ezt: https://www.youtube.com/watch?v=Xk0QbIaIt7k

2016. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha valakinek szüksége van egy jó KRESZ programra az írjon. :)
2016. febr. 3. 11:35
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


A fenti linkről bárki letöltheti a programot, én 2 héten át, kb. napi 2 óra gyakorlással átmentem, összesen 3 hibaponttal. Ezenkívül jó páran írták, hogy ez a program nagyon jó, és sokan sikeresen vizsgáztak a segítségével (persze csak egy bizonyos ideig használható mivel kb. évente változtatnak valamit a KRESZ szabályokon), de ebben az évben szerintem még nagyon hasznos lehet a program.


Sok sikert! :)

2016. febr. 3. 18:22
 6/7 A kérdező kommentje:
szakoe-t KERÜLJÉTEK, a kérdések egyharmada, ha fent van ott.
2016. febr. 3. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezen gyakoroltam és megbuktam. Szart se ér, ráadásul még vmi vírus is volt benne mert a gépet újra kellet húznom.
2016. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!