Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgáz alapképzésre levelezőn...

Közgáz alapképzésre levelezőn hova érdemes menni? 358 pontom van, így tavaly épp bejutottam volna a Corvinus gazdmen szakára.

Figyelt kérdés
Ha ez idén élesben nem jönne össze, akkor mi lehet még alternatíva, ha a munka és család miatt fontos, hogy Bp-n legyen a képzés. SZIE-GTK (Budapest) például? Az is felmerült, hogy BCE-n 1. helynek a gazdmen és ha nem jön össze, akkor a ker-marketing másodiknak. Onnan át lehet menni idővel? Tudom, hogy büfészak meg nem kell még millió közgazdász, de engem ez érdekel és most vagy soha alapon tovább akarok tanulni így 31 évesen, szóval hasonló cipőben járók véleményére is kíváncsi lennék!

2016. jan. 24. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Idén sajnos több jelentkezőre kell számítani. (páros években mindig több) (jelenleg ugyanannyi a meghirdetett hely, mint tavaly)

természetesen megjelölheted, de kevés az esély, hogy idén is hasonló pont lesz levelezőn. SZIE-GTK-t viszont igen, tudom ajánlani, kiváló oktatók vannak ott is (HVG rangsor).

A kereskedelem marketingről pedig egy bizonyos átlag felett át lehet menni (kérelemmel), és az adott ponthatárnak (amikor átjelentkezel a másik szakra) 90%-ával rendelkezned kell (Corvinus szabályzat). Tehát ha 370 lesz a ponthatár idén a gazdasági menedzsmentre levelezőn, akkor a 90%-át ennek a el kell, hogy érd. (:

de azért sok sikert kívánok, remélem ''élesben' is összejön. A jelentkezők magasabb aránya, csak következtetés. majd kiderül, hogy hogy lesz.(: sok sikert!

2016. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszod! 397-ig jó vagyok az átjelentkezéshez, ha csak a 90%-ot nézem. De továbbra sem egyértelmű számomra, hogy mennyit számít a suli 'neve', meg a szakok közötti különbség. SZIE-n lenne pénzügy és számvitel is, és olcsóbb is kicsit. A héten eldöntöm mert nincs már sok idő.
2016. jan. 30. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!