Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találhatnám meg különböző...

Hol találhatnám meg különböző egyetemek ponthatárait?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nézni különböző egyetemek, ponthatárait a különböző szakokon, de nem nagyon találtam meg ahol az összes fel van tüntetve. Illetve az alapképzést kell néznem ugye?

2016. jan. 24. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Remélem, nem 3 hónap múlva érettségizel, mert nem vagy képben.

Ha mégis, akkor írj, szívesen segítek, mert így bajban leszel.

Szóval, nem feltétlen kell az alapképzést nézned, csak akkor, ha alapképzésre jelentkezel. (Pl az orvosi osztatlan képzés)

Ponthatárokból max a tavalyi és azelőttieket tudod megnézni, a most szeptemberben induló képzések ponthatárai júliusban kerülnek nyilvánosság elé.


[link]

2016. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még idén nem szerencsére, majd jövőre, csak kíváncsiságból utána szeretnék nézni, hogy mennyi pontot kell szerezzek majd, a különböző képzésekre.
2016. jan. 24. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor a felvi.hu oldalt nézegesd nagyon sokat, ott mindent leírnak, amit tudni kell.
2016. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem valamiért az nem működik :'D
2016. jan. 24. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ponthatárokat 2017 júliusában tudod megnézni.
2016. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nekem majd jövőre kell néznem. De sok eltérés nem hiszem, hogy lehet évente.
2016. jan. 24. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem működik a felvi? Az előbb még be is linkeltem neked a tavalyi ponthatárokat...
2016. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem hozta be, valamilyen hiba volt. ;)
2016. jan. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!