Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak tovább, vagy...

Minek tanuljak tovább, vagy milyen képzést végezzek el, ha engem érdekelnek az okos telefonok, de az informatikához, matekhoz nem értek?

Figyelt kérdés
Van egy gyenge éretségim amivel egyetem kilőve, de az általam leírt érdeklődési kör alapján mit tudnék dolgozni az életben?

2016. jan. 25. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen lett az érettségid? Jegyekre gondolok.
2016. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sem a matek, sem az informatika nem pálya, akkor mégis milyen tekintetben érdeklődsz az okostelefonok iránt?
2016. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan tekintetben, hogy szeretek utánuk olvasni, melyek most a legjobb telefonok, milyen ujitások jönnek, ilyesmik.
2016. jan. 26. 10:31
 4/4 anonim válasza:

Szerintem, ha érdeklődsz a telefonok iránt és sokmindent tudsz róluk, talán gondolkozhatsz rajta, hogy olyan üzletben dolgozz, ahol ilyeneket árusítnak. Egy felkészült eladó nagy segítségére lehet a vásárlóknak.


Ehhez bolti eladó tanfolyamot, majd utána üzletvezető képzést is el tudsz végezni.

2016. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!