Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi iskolában akarok...

Egészségügyi iskolában akarok tovább tanulni, orvos szeretnék lenni. Tudnátok nekem írni egészségügyi közép iskolákat? Szlovákiában élek és itt nincs magyar tannyelvű iskola

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Általános, gimnáziumi érettségi kell.
2016. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egészségügyi iskola nem jó?
2016. jan. 30. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Régi már a kérdés, de felesleges egészségügyibe menni. Emelt biosz és kémia (vagy fizika) kell, Szlovákiában önállóan kell erre felkészülnöd, Magyarországon meg szinte bármelyik gimnázium alkalmas erre.
2016. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy honnan vagy, de sok egészségügyi iskola van.

Én is egészsegügyire jarok, Ersekujvarba. Utana orvosira keszülök Pestre. Az emelt biosz és kémia érettsegire iskolan kivül keszülök, szoval nem gond, ha nem gimibe jarsz.

Termeszetesen jobb alapot ad, de igy sem vagy hatranyban. Sőtt, ha azt az oldalat nezzük, akkor elönyben is vagy, hiszen mire oda kerülsz, mar reg en megtanultad, hogy hogyan kell vert venni, injekiot szurni...stb

.Szak tantárgyak is lehet segitenek, ugyan is meglessznek az alapjaid patologiabol, anatomiabol, kortanbol, apolastanbol...

2017. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!