Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék jelentkezni "műszaki...

Mzz591 kérdése:

Szeretnék jelentkezni "műszaki informatikusnak"de azt mondták hogy majd vizsgázni kellesz angolból. És én alig tudok angolul. Ez mennyire nagy baj?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos az informatikai szakmát tekintve az angol tudás? Szeretem a géppel kapcsilatos dolgokat, és szeretnék informatikai rerületen dolgozni , érettségim is van (angolból is) de viszont nagyon rosszul megy, van értelme így ezzel foglalkozni hogy nem megy az angol?

#informatika #és az angol tudás! PLSS
2016. jan. 30. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég hasznos az angoltudás, mert ez a szakma nyelve, a programozás is angolul van, és sok programot nem találsz meg magyar nyelven, de alapvetően szerintem megoldható, ha nem vagy belőle profi, de azért az alapok menjenek. Annyi, hogy munkavállalásnál hátrányban leszel pl. nemzetközi cégeknél azokhoz képest, akik jól tudnak angolul.
2016. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ment a zöld. Hát nem tudom hogy belevágjak-e mert szeretek gépezni meg a gépple kapcsolatba új dolgokat tanulni is de az angol nagyon zavar.Vagy esetleg nem tudsz olyan informatika szakmát amibe nem annyira fontos az angol ? de el lehet benne helyezkedni ?
2016. jan. 30. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Hova akarsz jelentkezni műszaki informatikusnak? Magyarországon ilyen szak nincs.
2016. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Munkanélkülin keresztül akartam volna, de hát nem lett meg a létszám és így nem indult :/
2016. febr. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!