Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen pesti gimnáziumokat...

Milyen pesti gimnáziumokat ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hetedik osztályos lány vagyok, viszont már most minden a felvételi körül forog. A félévimben öt darab négyes van, ezeken kívül minden ötös: matematika, fizika, földrajz, tesi és kémia. Utóbbi hármat év végére valószínűleg kijavítom.

Az idegennyelv az erősségem, nagyon szeretem az angolt és szeretnék spanyolt, japánt, illetve még sok más nyelvet tanulni, mert érdekel és van nyelvérzékem. Milyen pesti gimiket tudnátok nekem ajánlani, ami nem versenyistálló és erős a nyelvoktatás illetve jó a közösség?



2016. jan. 30. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Madách Imre, Veres Pálné
2016. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyelvekben a legjobb valasztas a Madach lenne. Japant a Babitsban oktatnak, es ha jol emlekszem szakkor formajaban a Szent Laszloban is. Kettannyelvu tagozatokon nem gondolkoztal? A Karinthyban angolul, a Szent Laszloban olaszul, Kolcseyben franciaul tanulhatnal bizonyos tantargyakat. A gimnaziumokon kivul a felveteli feladatsorokra is szanj minel tobb idot :) Sok sikert a tovabbiakban! 14/L
2016. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem eddig a Karinthy volt a legszimpatikusabb, mert ott van nemzetközi érettségi is, én pedig külföldön szeretném folytatni a tanulmányaimat mihamarabb.:)
2016. febr. 7. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!