Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék egy második OKJ...

Szeretnék egy második OKJ képzést elvégezni. Milyen szakmára van mostanság kereslet? Mit tanuljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Direkt nem írom le, mi az első szakmám és mi érdekelne igazán, mert nem akarok befolyásolni senkit a válaszadásban. Keresem azt a szakmát, amivel el lehet helyezkedni. Az első szakomat nagyon elszúrtam, minden utána járás nélkül spontán jelentkeztem, és semmit nem érek vele, egy percet se dolgoztam vele, teljesen más területen dolgozom, de a cég kezd tönkremenni, ezért gondolkodom, hátha tudok javítani kicsit az életem ezen oldalán.

Lány vagyok.

Köszönöm a válaszokat! :)


2016. jan. 31. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg a lakhelyed környéki állás hirdetéseket.
2016. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!