Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem leszek kitűnő mindenből...

Ha nem leszek kitűnő mindenből a bizonyítványban már esélyem sincs az orvosira?

Figyelt kérdés
12.es vagyok most évvégén lesz egy négyesem illetve előző évben volt még 3 így összesen négy négyesem van. Azt hallottam hogy ha nem kitűnő valaki akkor máris mindegy mert az orvosira a kitűnők közül válogatnak. Ha jól sikerülne az érettségim, akkor is mindegy lenne a négyesek miatt?
2016. jan. 31. 21:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem most félévkor*
2016. jan. 31. 21:53
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Inkább azért nincs esélyed mert fél évvel az érettségi és 2 héttel a felvételi előtt fogalmad sincs hogy működnek a dolgok... 'Azt hallottam'.... Tanáraid, google, felvi.hu - talán utána kellene nézni!
2016. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
*felvételi = akarom mondani a felsőoktatásba való jelentkezés határideje
2016. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kémia, biosz megy azért emelt szinten?
2016. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Tök jó amúgy, hogy a jövő orvosai ennyire sötétek, hogy még a pontszámítási rendszerrel sincsenek tisztában...
2016. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Azért az elég komoly, hogy két hét múlva lejár a jelentkezés határideje, de a kérdező még csak azt sem tudja, hogy számolják az egyetemre a pontokat, hogy néz ki a felvételi...
2016. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hogy számítják a pontokat, mindenki aki az oszályunkb az orvosira szeretne menni kitűnő és ezért én rosszul érzem magam hogy már alapból vesztettem pontokat. A kémia próbaérettségim amiket csináltam 60-70% a biosz az volt már 90 is. Nem tudom miért kell egyből leszólni.
2016. jan. 31. 22:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"és ezért én rosszul érzem magam hogy már alapból vesztettem pontokat."


Ugye tudod, hogy létezik duplázás is?

2016. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tisztában vagy azzal hoy hogy számolják a pontokatés vannak próba eredményeid is, akkor látod, hogy mennyire pontod lesz és mivel meg lehet nézni az előző évek ponthatárait, amik iránymutatóak lehetnek idén is, nem kérdezel baromságokat...

Vagy dicsekedni jöttél ide?

2016. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

5. válaszoló!

Orvostanhallgatóként kérem ki magamnak, hogy egy olyan ember alapján minősíted a jövő orvosait (sőt, sötétnek titulálod őket), akit még fel se vettek az orvosira, valószínű nem is fognak, vagy ha mégis, még 50x kibukhat. Mert nem elég ám bekerülni.... bent is kell maradni.

2016. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!