Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közigazgatás-szervező alapszak...

Közigazgatás-szervező alapszak után mester képzés?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni ha közigazgatás-szervező alapszakra járnék és fel tudnák venni gazdasági , illetve közgazdasági tantárgyakat tudnék jelentkezni pénzügy mesterképzésre vagy csak az iskola által (NKE) felkínáltak közül lehet választani miután elvégeztem az alapképzést ? (Másodlagos kérdésem az lenne, hogy mennyire különbözik egy Közigazgatás-szervező alapszak + európai és nemzetközi igazgatási mesterszak egy nemzetközi igazgatási alapszak + európai és nemzetközi igazgatástól mesterszaktól ?)

2016. febr. 1. 21:04
 1/7 anonim válasza:
Jó tanács: közig-szervezőt felejtsd el, inkább menj jogásznak.
2016. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt gondolom hogy keveseknek van türelme és képessége (,valamint pénze) a jogász képzést végig csinálni . 500 oldalakat tanulni 1 hét alatt a száraz jogról és még latint is.
2016. febr. 5. 06:41
 3/7 anonim válasza:
70%

Itt is lesz száraz jog, ettől ne félj. De a képzés meglehetősen alacsony színvonalú, a mesterről meg egyenesen a tanárok beszélnek le.

A közigazgatásban is a jogászok vannak előnyben az igazgatásszervezőkkel szemben.

Én csalódtam a képzésben. De mindenki azt csinál, amit akar.

2016. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van de ezért is szeretném megtudni hogy ilyen alapszak után el lehet e menni gazdasági irányba!
2016. febr. 7. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Most végzem a közig. mesterképzést, teljesen megújult a szak. Utolsó félévben közig. vezetői, uniós és közig. tudományi szakirányok közül választhatsz. Egyébként ig. szervező az alap végzettségem és már évek óta a közigazgatásban dolgozok. Nem mellékesen van egy jó pár jogász és közgazdász végzettségű csoporttársam. Egyikük (egy jogász)azt mondta, hogy a közig. mesterszak elvégzése előnyt jelent neki a munkahelyén.
2016. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2016. febr. 17. 20:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül inkább pénzügy és számvitelre mentem! Sokkal jobban jártam így.:)
2017. júl. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!