Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok ajánlani matematika...

Tudtok ajánlani matematika emelt szintű érettségire felkészítő könyvet?

Figyelt kérdés
Nem tankönyvre gondolok, hanem munkafüzetre. Hasonló mint az Ötösöm lesz fizikából c. könyv, az első feladatok témakörön belül könnyebbek, bevezető-jellegűek, későbbiek nehezednek.

2016. febr. 3. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Régebbi emelt érettségi feladatok megoldásával jól lehet gyakorolni, illetve vannak ilyenek, hogy "ennyi meg annyi próbaérettségi matematikából, Emelt", ilyesmiket érdemes nézegetni. Szóbelire pedig: [link] ezt tudom javasolni, én ebből készültem, illetve Studium Generale "emelt matematika érettségi kidolgozott szóbeli témakörök" füzetéből (szoktak hirdetni ilyen "matek maratont" vagy micsodát, ahol átfuttok néhány témakört 3 nap alatt, illetve ilyen és ehhez hasonló könyveket lehet megvásárolni elég baráti áron).
2016. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!