Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányban tanuljak...

Milyen irányban tanuljak tovább humán tantárgyakkal (mondjuk angol nyelv vagy történelem) ha viszonylag jó fizetést, elfogadható munkaidőt és jó kollégákat, munkatársakat szeretnék?

Figyelt kérdés
Kérlek ne legyetek lekezelőek és normális válaszokat szeretnék mert most állok tovább tanulás előtt és fontos
2016. febr. 7. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnos reál és természet tudományok nem az én területem mert nem voltam jó ezekből
2016. febr. 7. 20:41
 2/4 anonim ***** válasza:
A munkatársaid nem tudjuk garantálni, hogy jók lesznek ha egy adott szakon végzel, ez munkahelyenként változik. Anglisztika, régészet, tanári szakok amikre ezekkel tudsz menni.
2016. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen mondjuk a munkatársas kicsit hülye kérdés volt. :) Az anglisztikára én is gondoltam hát tanár nem szeretnék lenni a régészet meg számomra eléggé elvont. Valami még esetleg ahová nem kell alkalmassági? Vagy olyan felsőoktatási szakképzés amit hasznosíthatok majd később?
2016. febr. 8. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyelvek esetleg jogász. Matek nélkül elég nehéz dolgod lesz.
2016. febr. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!