Dietetikus nappalin vagy levelezőn?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyiket válasszam. Se-etk-ra fogok jelentkezni. levelezőre mennék legszívesebben, de mivel 1 hónapban 1 héten keresztül van oktatás így kétlem, hogy találok munkát mellette.

Van valakinek tanácsa/tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2016. febr. 8. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha érettségi után mész közvetlen inkább a nappali.

Ha munka mellett akkor meg levelező.. bár az nem olyan erős mint a nappali.

2016. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dorothea88 válasza:
Szia! Én levelezőn kezdtem a képzést, de aztán átjelentkeztem nappalira. Szerintem nagyon nem jó a levelező képzés, nagyon kevés gyakorlat van, és az elvárások is sokkal minimálisabbak, legalábbis az első két évben biztos, amikor az alapozó képzések vannak (anatómia, élettan, gyógyszertan, stb.). Tankonyha is csak havi egy van, a nappali heti egyhez képest. Dolgozni nem sokat tudsz levelező mellett, mivel minden hónapban egy hétig reggeltől-estig bent vagy. Viszont nappalin, ha jól tanulsz ott van tanulmányi és köztársasági ösztöndíj lehetőség is. Én a nappalit ajánlanám mindenféleképpen!! :)
2016. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!