Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menyek továbbtanulni...

Hova menyek továbbtanulni érettségi után?

Figyelt kérdés

Diszlexiás, diszgráfiás és diszkalkuliás vagyok.

Fel vagyok mentve matematikából és angolból.

Földrajzból, Mozgókép és médiaismeretből, Rajz és vizuális kultúrából fakultálok. Mozgóképből elég jó vagyok viszont a másik kettőből átlagos szinten állok.

Az alap tantárgyakból 4 szinten állok.

Előre is köszönöm a segítséget ! :)



2016. febr. 9. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Írtál bármit arról, mi érdekel?
2016. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Katasztrófavédelem, Kamerázás, Fotózás. Minden ami a médiával foglalkozik. De most igazából nem az a fő lényeg hogy mi érdekel hanem az hogy ezek a felmentések és egyéb dolgok mellet milyen szakmákra tudnák menni.
2016. febr. 10. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:

"De most igazából nem az a fő lényeg hogy mi érdekel"


- De csak is az. De ha így állsz hozzá, nem tudok segíteni.

2016. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sok minden érdekel csak a tanulási nehézségeim miatt már alapból sok szakma ki lett lőve.

Ezért is írtam hogy "De most igazából nem az a fő lényeg hogy mi érdekel" mert hátha tud valami olyan szakmát mondani amire azt mondom hmm ere nem is gondoltam. Úgy éreztem ha az érdeklődésemre fektetjük a hangsúlyt akkor lehet hogy olyan szakma is kimarad ami érdekelhet csak még sose hallottam róla.

2016. febr. 10. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
én valami olyasmi irányba gondolkodnék, amivel a speciális effektek, 3d modellezés, meg animációs filmek világába jutnék. esetleg operatőr, vagy vágó szakmán is gondolkodnék. nem tudom mennyire hátráltatnak a tanulási nehézségeid, de talán mégis találnál az érdeklődési körödben valamit. :)
2016. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ! :) Végül a mozgóképgyártó szakmára esett a választásom. De jöhetnek még válaszok, hátha valaki hasonló problémával küzd és neki is segítségére lehetnek a válaszaitok !
2016. febr. 13. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!