Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik a BME-VBK-ra járnak...

Akik a BME-VBK-ra járnak valamelyik mesterképzésre, van rá lehetőségetek, hogy alapszakos tárgyakat vegyetek fel?

Figyelt kérdés
Alapszakos mintatantervi tárgyakra gondolok, nemcsak azokra, amelyekből csak előadás van, hanem olyanokra is, amihez tartozik gyakorlat vagy labor.

2016. febr. 10. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Felveheted (bármit felvehetsz szabválként tulajdonképpen), de ha VBK-ra jártál BSc-re, és kötelező volt a tárgy, akkor egyszer már megcsináltad, nem?
2016. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nemcsak VBK-s Bsc-ről lehet oda menni, más szakokról is (mondjuk néhány szak esetében még elő is írnak pluszban teljesítendő krediteket). Én azért szeretnék majd egy Bsc-s tárgyat felvenni, mert másik egyetemről mennék oda, hallgattam a tárgyat, csak nem sok gyakorlati tudást szereztem belőle, márpedig ezt főként a gyakorlatba kéne tudni alkalmazni, szóval legalább egyszer szeretném rendesen megtanulni.

2016. febr. 12. 11:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogyha VBK-s vagy kérdezhetnék pár dolgot tantárgyakkal kapcsolatban?
2016. febr. 12. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
VIK-es vagypk.
2016. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!