Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali vagy esti tagozatos...

Nappali vagy esti tagozatos gimnáziumban érdemes folytatnom a tanulmányaimat? Befolyásol ez valamit?

Figyelt kérdés

Jelenleg gimnázium 9. osztályába járok, 15 éves vagyok. Következő hónapban töltöm a 16-ot. (Kétszer jártam óvodában a nagycsoportot.) Elég jó tanuló vagyok, 3-as - 4-es... Nagy terveim vannak, A Pesti Broadway Stúdióban akarom folytatni a tanulmányaimat, vagy a színművészetin az operett-musical tagozaton. A nappali gimiben egyrészt nagyon rossz az osztályközösség, másrészt, mivel hajnali ötkor kelek reggelente és egy órát utazom is busszal, állati fáradt vagyok. Mivel elég nagy terveim, álmaim vannak, ezért teszem fel a kérdést, hogy érdekli az a felsőoktatási intézményeket, hogy a tanuló nappali vagy esti tagozatos volt-e? Ugye nem? Más szemmel fognak majd rám nézni az egyetemen, ha esti gimis érettségivel adom be a jelentkezésemet? A váltást 10. osztály elejére tervezem, tehát 2016. szeptember 1-jével...

A hasznos válaszokat előre is köszönöm!

(Szent László Gimnázium - Szob)



2016. febr. 12. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli, az is ugyanolyan értékű gimnázium. De ezt a kérdést a szüleiddel beszéld meg.
2016. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szüleim már beleegyeztek és mindenben támogatnak engem... Szóval szerencsésnek mondhatom magam. Inkább az igazgatónővel fogom megbeszélni hétfőn. Úgyis jóban vagyok vele és szeret is engem, nagyon... Velem a legnormálisabb. Tőle fogok ebben tanácsot kérni.
2016. febr. 12. 15:59
 3/3 anonim válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok én is. Mondjuk én 11-re tervezem a váltást. Meg én a színműtől félek, ugye baromi nehéz bekerülni. Ha színházi pályára készülsz, hidd el senkit sem fog érdekelni ez! Hajrá.
2016. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!