Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valamit bővebben az egri...

Valamit bővebben az egri Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola, Szakiskola és Kollégiumról?

Figyelt kérdés
Milyen szakok vannak? Milyen a kollégium, a diákélet? Tulajdonképpen minden érdekel. Köszi előre is, elég sürgős
2016. febr. 13. 20:56
 1/5 anonim válasza:
asd
2016. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
elozo vagyok bocs.. Az Iskola elég szar kívülről jónak tűnik de ez csak a kb 20 évvel ezelőtti színvonal miatt van Az igazgató és a vezetés Zsidó mivel magán iskola nem reklamálhatsz mert ki rúgnak azt csinálnak mindenkivel amit a kedvük tartja semmiképpen ne íratkozz oda a szaképzés gyakorlatilag 0 az egész suli egy vicc.
2016. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tudom hogy regi kerdes de lehet h van meg aki olvassa

Nem a legjobb iskola egerben a wigner, de nem is olyan szar mint a 2 es irja. Vannak akiket kirugnak, gondolom az a jomadar is egy kozulok. Epp ezaz h mivel fizetsz, ezerz nem rugnak ki. Az vezetoseg kedves, mar amikor olyan hangulatban vannak. Szinte rossz tanar nincs is, csak egy ketto. De az hol nem. Nem olyan szar iskola mint azt sokan mondjak.

2018. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 2009ben jártam oda,nem egy rossz suli tanár részről, volt 1-2 szigorúbb tanár is, de azokat is meg lehetett érteni, de nem is vitték azért annyira túlzásba ezt. Normális keretek között maradtak többnyire. Diák már viszont volt egy néhány állat azért, de nem a cigány féle..
2018. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ismét én még az kimaradt, hogy tanításilag azért voltak olyan tanárok akik 2jára is rosszul mondtak valamit, vagy áttolták ránk a tanulnivaló kibogozását és ezért elhavazódtunk addig más tantárgyakból, amíg bogozgattuk.

Vagy volt 1-2 kavar a vetített anyagban és nem vette észre a tanár. De ez a tanár azóta már nyugdíjas :)

2018. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!