Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki akar tanulni velem biológiá...

Ki akar tanulni velem biológiát középszintű érettségire, angolt emeltre, illetve franciát középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Most kezdek neki mindegyiknek és ha van valaki aki tanulna velem,vagy segítene az írhatna. :)
2016. febr. 16. 22:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 19 éves lány vagyok :)
2016. febr. 16. 22:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Én középszintű bioszra és kémiára megyek.Fiú vagyok, de nem izgat különösebben a nemed :)
2016. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak oda szoktam írni a kérdéshez,de lemaradt most :D

És miből készülsz bioszra? Én a panemsulis könyvből. Szerinted az jó?

2016. febr. 17. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Dettó :) A könyv zseniális, habár feltételez némi kémiai ismeretet.A középszintre kb 250 oldal teljesítendő.Te is a nulláról kezded?
2016. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát azért nem a nulláról. Némi alap tudásom van :D

Gimiben tanultam ugye, de nálunk a tanár olyan volt,hogy sok mindent kellett tudni. Még az emelt szintből is volt anyag :DDD

2016. febr. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!