Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehezíti meg egy...

Mennyire nehezíti meg egy felsőfokú papír megszerzését ha nem nappalin tanulok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb.. Legalabb is nekem.
2016. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

No, hát irigylem azokat, akik olyan okosak és=/vagy teherbíróak, hogy kisujjból kirázzák munka mellett. Bár olyant is ismertem, aki emellett még építkezett is. :) De azért többet ismertem olyant, aki azalatt a pár év alatt 1,5-es szorzóval öregedett. Egyet még olyant is, aki a szakmérnökit félbehagyta, miután idegösszeroppanást is kapott.

Az a minimum volt, hogy lelkileg annyira belefáradtak, hogy a végére már nagyon utálták. Na, az meg nem egy felemelő lelkiállapot.

Persze, többeknek sikerült már elvégezni. :)

2016. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha munka mellett jársz levelezőre, az szopás.

Kemény, de meg lehet csinálni.

2016. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyesek az érzéseim... Egy-egy nap után én is úgy érzem, hogy megroppanok (08:00-16:00-ig, vagy 17:30-ig úgy, hogy általában bő 2-2,5 óránként van 10 perc szünet). Kedvencem, amikor délelőtt 4-5 órás előadás, rá 20 perccel zh, aztán ismét egy 5 órás előadás, aztán este zh... Mindez egy nap alatt...


A másik az, hogy engem személy szerint kikészít a mindennapos korai kelés, szóval... :/

2016. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kemény, de meg lehet csinálni!
2016. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!