Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nincs szakmám, de szeretnék....

Nincs szakmám, de szeretnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17évesen kiíratkoztam az iskolából és azóta dolgozom (hogy hogyan, ne kérdezzétek, csupán szerencse szerintem). Szóval 8általánossal rendelkezem. Az iskolát nem a tanulmányi eredményem, hanem a magaviseletem miatt kellett befejeznem. Hová kellene megindulnom, hogy egy szakmát tudjak szerezni? Hogyan működik ez? Mennyibe kerül? Minden tanácsot szivesen meghallgatok. :)
2016. febr. 24. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha 17 évesen csak 8 osztályt végeztél el, akkor nehezen elképzelhető, hogy csak a magaviselettel volt gond. Vagy pontatlanul fogalmaztál.

Nem írod, most hány éves vagy, de a legegyszerűbb volna a közeledben rákeresni szakközépiakolákra, meg egyáltalán eldönteni, mit tanulnál.

2016. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!