Mennyire gyilkos a matek programinfón vagy mérnökinfón? Esetleg gazdaságinfón?

Figyelt kérdés
Például négyes matek átlaggal, ha valaki ráfekszik a matekra sikerülhet neki?

#egyetem #továbbtanulás #matematika #mérnök informatika #program informatika #programjnformatika
2016. febr. 25. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ha lelkiismeretesen ráfekszel, akkor simán teljesíthető egy minimum egy 2essel. Azért mondja, mindenki, hogy jajj milyen nehéz mert lusták a diákok és könnyebb arra fogni, hogy jajj de nehéz és értetetlen. Ha a szabadidődben is tanulsz akkor laza. (egy lusta mérnökinfos)
2016. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél!
2016. febr. 25. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha matekról van szó, akkor nehézség szerint gazdinfó < mérnökinfó < proginfó. A proginfót pár éve még "programozó matematikus"-ént hirdették meg. Az átlagod annyira nem fontos, nem mindig tükrözi hogy mennyire érted az anyagot. Én például bármit képes vagyok elszámolni :) Szerintem menni fog, de mindenképp menj faktra, ha még nem tetted meg (vagy ha már végzős vagy és lemaradtál erről, akkor nézegesd az emelt anyagot nyáron, sokkal teljesíthetőbb lesz úgy). Amúgy pedig szorgalmon múlik a egész. Annak van gondja, aki nem készül évközben.
2016. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!