Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 22 éves leszek augusztusban....

22 éves leszek augusztusban. Szeptembertől tanulhatok még nappali tagozaton (OKJ)?

Figyelt kérdés
Leérettségiztem és most fogok vizsgázni az első OKJ szakmából. 22 éves kor felett még eltudok menni nappali tagozatra ingyenes OKJ oktatásra?

2016. febr. 26. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
16 vagyok, nem vagyok benne biztos de a legtöbb lehetőség esti tagozaton van. Ha nappalin akarsz tanulni elég korlátozott. De szerintem van esélyed.
2016. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én úgy tudom ,hogy 21éves korig ingyenes az OKJ utàna fizetős.
2016. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mert ugye a második szakma ingyenes még, de valahol azt írják hogy 21 valahol pedig hogy 25 éves korig. csak nemtudom hogy akkor most nappalin is lehet e vagy nem. suliba meg nálunk nemmondanak semmi konkrétat mert még ők se tudják..
2016. márc. 3. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!