Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok olyan lehetosegrol,...

Tudtok olyan lehetosegrol, palyazatrol, amit rokkantsagi jarulekbol elok palyazhatnak meg felsooktatasi intezmenybe valo tanulas celjabol?

Figyelt kérdés
55 evesen rokkant lettem, szeretnek tanulni, mert a mozgaskorlatozottsagom okan csak igy tudom az idomet eltolteni normalisan. Mar van egyetemi vegzettsegem, igy csak a koltsegteriteses forma johet szoba. A jarulekbol azonban nem tudom a tandij teljes osszeget kifizetni, de kb. a felet igen. Jo lenne, ha lenne lehetoseg/palyazat a masik felenek eloteremtesere.
2016. febr. 28. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel már van diplomád, kizártnak tűnik, hogy támogassanak még egyet.
2016. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viszont a diploma még nem zárja ki, hogy legalább néhány félévet ne támogatna az állam. Az a kérdés, milyen diploma, hány év alatt szerezted.
2016. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos en is ugy gondolom, h kizart a tamogatasom. palyazatra gondoltam, es csak a koltsegek egy reszere
2016. febr. 28. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondom, utána kell nézni, hány félévet támogatna nálad még az állam. Még ha öt évet szereztél diplomát, akkor is eltölthetsz még két félévet államilag finanszírozott képzésben, ami azért lényegesen több, mint a semmi, és felfogható támogatásként.
2016. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi
2016. febr. 29. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2022. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!