Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha tegyük fel nem vennének...

Ha tegyük fel nem vennének fel most egyetemre, jelentkezhetek újra mondjuk jövőre?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni májusban, mindent beleadok, és remélem meg lesz a cél, de ha tegyük fel..nem sikerülne, akkor jelentkezhetek jövőre újra? Lehet mondjuk egy tantárgyból újraérettségizni? Vagy kettőből? Mert úgy gondoltam hogy ha nem sikerülne, tanulnék egy évet még és akkor újrajelentkeznék. Gazdaságinformatika szakról van szó egyébként, de beírtam még a Gazdaság és vidékfejlesztés szakot is, arról ha valaki tud valami tapasztalatot mondani azt megköszönném. :)
2016. febr. 29. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2016. febr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. 5 év múlva is. Vagy akár a köv. 30 évben minden évben újra próbálhatod. Csak a vizsga már pénzbe kerül. 2002ben érettségiztem,most szintemelőzök, 28ezerért 1 tárgyból. "Király".
2016. márc. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!