Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen okj-s vagy sima tan...

Milyen okj-s vagy sima tan folyamok vannak?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok aprilisban leszek 17 nem jarok suliba altalanosom van es 9 osztaly mivel 10 osztalyban meg buktam de potvizsgara se mentem el.

Utalom ezt az oktatasi rendszert a jovomet ugy tervezem hogy jogositvanyt leszeretnem ranki majd 18evesen esti tagozatra mennek utana pedig valami szakma de nagyon unom hogy itthon ulok es bem jarok sehova mivel suliba se jarok baratok sincsennek nagyon ugy mint regebben vagy mint egy evvel eezelott ilyenkor. Az erdekelne hogy a mostani tanulmanyaimmal es korommal milyen tanfolyam vagy akarmi van amivel elmehetnek kepzesre vagy esetleg dolgozni kisebb fizetesert jo modu csalad vagyunk anyukam sose dolgozott apukam kulfoldon dolgozik igy anyagalig jobb eletunk van mint egy atlag csaladnak foleg hogy csak 4-en vagyunk es teljesen onellatoak vagyunk egyedul olajat es cukrot vesszuk a boltban minden mast magunknak termelunk vizet es aramot is magunknak csinaljuk nap elemek es kutrol jon a viz igy rengeteg penzt sporolunk dolgoznom se kene de meg veszek itthon fizetos tanfolyamok se gond csak kerlek irjatok valamit hogy milyen lehetosegek vannak lehetoleg borsod megyeben.


Koszonom.



2016. márc. 10. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kellemes időtöltésnek javaslom mondjuk a helyesírási kéziszótár tanulmányozását, mert ilyen írással és fogalmazókészséggel mindenhonnan elhajtanának..
2016. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát amik 54-gyel vagy 55-tel kezdődnek, azokhoz a szakmákhoz asszem, nem kell érettségi, meg hogy bemeneti kompetenciák, de esetleg sportolni valamit? Pl karate, pingpong, úszás, súlyemelés, futkosás? Vagy pl lehetnél szerintem benzinkutas. Szerintem nézzél szét a szakkepesites.hu nevű oldalon, és akkor onnan esetleg másold át az összes képzést a jegyzettömbbe, és törölgesd ki folyamatosan, amiről gondolod, hogy nem neked való, és akkor így folyamatosan szűkítsd le a kört.
2016. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*jaj, asszem ,elírtam, az 5-ösök azok az emelt szintű szakmák,bocsi.
2016. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*Ja és mégegy, bocsi, most jutott eszembe, ahogy elküldtem, pl ilyen targoncás-raktáros cucc is lehet, vagy árufeltöltő esetleg
2016. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Elso helyesen irok oklevem is van versenyeket is nyertem matekbol vagyok tok hulye :) telefonrol vagyok es elirkaltam 1-2szot pl a nem helyett 'bem' mivel a ket betu egymas mellett van :D

Utolso nagyon szepen koszonom rendes vagy!:)))

2016. márc. 10. 14:04
 6/17 anonim ***** válasza:
nem írsz helyesen, és itt nem az elírásokra gondolok... alapvető nyelvtani hibáktól hemzseg az írásod... és milyen oklevél? 1. osztályos helyesíróverseny? XDD
2016. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Dragam puszillak kuldjek penzt?:)
2016. márc. 10. 14:23
 8/17 anonim ***** válasza:
na ez most az a reakció amivel tereled a dolgot arról hogy mégis igazam vanXD
2016. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem csak nincs kedvem idegesiteni magam egy lecsuszott valakin :)

De mondom szivem puszika :$

2016. márc. 10. 14:29
 10/17 anonim ***** válasza:
lecsúszott? az a lecsúszott, aki 16 évesen akkora lúzer hogy már az iskolából is kibukott :) de nem baj, valakinek a szar munkát is el kell végeznie... és azok általában az olyanok, akik még érettségiig sem jutnak el ;)
2016. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!