Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha szlovákiában járok középisk...

Ha szlovákiában járok középiskolába, attól még az éretségit letehetem magyarországon?

Figyelt kérdés
Szlovákiai magyar vagyok, és itt járok egészségügyi szakközépbe. A jövőben magyarországra szeretnék orvosi egyeteme menni. Ehhez lenne szükséges az emeltszintű biológia es kemia eretsegi. Letehetem magyarorszagon is az eretsegit, vagy pedig itt kell szlovakiaban??? Es ha itt eretsegizem le belole, akkor elfogadjak magyarorszagon(SOTE) ???
2016. márc. 12. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ma nagyon bukok a helyesírásra!!!

Szlovákiában, nem szlovákiában! Magyarországon, nem magyarországon! Érettségi, nem éretségi!

Miért nem tud senki helyesen írni??? Legalább az országok nevét?

2016. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felvi.hu ügyfélszolgálati számán érdeklődj, hogy a konkrét esetedben mi a teendő.
2016. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehetsz Magyarországon emelt szintűt. A szlovákiait, úgy tűnik, nem fogadják el. [link]

Itt február 15-ig vagy szeptember 5-ig kell érettségire jelentkezni.

2016. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!