Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek 9. osztálytól ha...

Hello0501 kérdése:

Hova menjek 9. osztálytól ha Kolozsváron lakók?

Figyelt kérdés
Most végzem a nyolcadik osztályt és nem tudom hova menjek tovább tanulni. Én matek infó osztályba mennek de nem nagyon szeretem a mateket csak az informatika részét, szüleim se ajánlják ezt de én szeretem mivel az informatikusoknak jó a fizetésük és én egy biztos jövőt akarok biztosítani magamnak. Emelet ha nem jutok be az informatika osztályra a második opcióm a közgazdaság de erről nem tudom milyen egyetemre mehetnek. Ski olvassa ezt tudna adni jó tanácsot hogy hova menjek emelet milyen egyetem lenne a legjobb választás!? Kolozsváron élek és a Kolozsvári sulit jöhetnek szóba!

2016. márc. 13. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd ha megtanulsz rendesen és normálisan írni akkor segítek... addig meg, inkább kihagyom.
2016. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cocktails válasza:
Hát talán inkább menj vissza az általánosba, és kezd újra az alapoktól, mert ha már a nyelvhelyességgel gondok vannak akkor az már elég rossz helyzet.... utána gondolkozz, hogy hova tovább, ha egyetemre akarsz járni, akkor meg főleg
2016. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!