Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek tovább tanulni?

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Most még csak hetedikes vagyok de már most nagyjából szeretném tudni hogy merre menjek tovább.

Heves megyében élek és itt is szeretnék tanulni valahol Egerbe. Az átlagom elég jó volt félévkor és négyes ötös tanuló vagyok.



2016. márc. 14. 17:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezek lennének azok amiket kinéztem magamnak:

-Egri Bornemissza Gergely Szakközép-, Szakiskola és Kollégium

-Egri Dobó István Gimnázium Eger

-Gárdonyi Géza Ciszteci Gimnázium, Szakközépsikola és Kollégium

-Egri Kossuth Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

ezekről mi a véleményetek?

2016. márc. 15. 09:36
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Kossuthot én nem javaslom, gyenge sulinak tartom. Ismerek néhány embert, akik odajárnak, szerintem nagyon elbutultak és nem az értelmes, okos gyerekek járnak oda általában véve.

A Gárdonyi jó, feltéve, ha nincs bajod a hittannal, meg azzal, hogy nem lehet kivágott ruhákban menni suliba (bár nem is értem azokat, akik vállpántos topban, kirakott mellekkel és p*csanadrágban mászkálnak).

A Dobóban a fakok jók, pl biosz-kémiáról jókat hallottam. Erős sulinak gondolom, jól felkészítenek az érettségire, bár ez attól is függ, milyen tanárokat fogsz ki. Én ugyan nem Egerbe járok, de itt is van olyan tanár, akit nem érdekel az egész és csak leadja az anyagot, meg van, aki a szívén viseli a sorsunkat, szóval ez abszolút tanárfüggő + a diákon és az akaratán, szorgalmán múlik.

Az elsőről nem tudok nyilatkozni, azt nem ismerem és embereket sem onnan.

2016. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Annyit tudok tanácsolni, ügy általánosságban, hogy ne menj szakközépiskolába, kivéve ha az híresen jó. A tanárok általában gyengébbek, a diákokkal együtt.
2016. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!