Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ hegesztési tanfolyamra...

OKJ hegesztési tanfolyamra szeretnék jelentkezni, mindenből újra kell vizsgáznom?

Figyelt kérdés
sziasztok, a lényeg az, hogy már van egy gépgyártástechnológiai-technikus végzettségem, ami elég értéktelen errefelé.. és rájöttem hogy a hegesztés érdekel. Ha az előző szakmám kapcsán munkabiztonság-féle dolgok megegyeznek a hegesztés ugyanilyen részével, akkor az alól a rész alól mentesülök, vagy ugyanúgy vizsgáznom kell belőle?

2016. márc. 15. 15:54
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenből vizsga kell. Csak neked könnyebb lesz.
2016. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:

A képzés egy meghatározott tematika szerint történik. Például ha te tanultál anyag és gyártásismeretet és tudod is akkor kihagyod azokat az órákat?

Régebben nekem is mondták hogy ráérek bekapcsolódni mikor a lánghegesztéshez érnek mert villany -láng hegesztő tanfolyamra jártam amit a munkahely szervezett és fizette a tanárt a mestert és biztosította a helyet és az eszközöket.Nekem akkor már villanyból megvolt a bizonyítványom de mégis jobbnak véltem az osztállyal együtt végigcsinálni az elejétől. Szépen csendben átvettem újra és a többivel és velük haladtam.

2016. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!