Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE - BTK Neveléstudományi...

PTE - BTK Neveléstudományi mesterképzésen elfogadják az eszperantó középfokú nyelvvizsgát a diplomához?

Figyelt kérdés
(A diplomámat megkaptam ezzel a nyelvvizsgával)
2016. márc. 17. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nyelvi kimenet: A mesterfokozat megszerzéséhez legalább egy idegen nyelvből államilag

elismert, középfokú (B2) komplex típusú nyelvvizsga vagy ezzel egyenértékű érettségi

bizonyítvány vagy oklevél szükséges."


Google első találat. Diplomával már több önállóság is szorulhatna beléd.

2016. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Köszönöm a választ, diplomás révén ezt már önállóan én is megtaláltam! Ám a kérdés nem erre vonatkozott, hanem hogy konkrétan az eszperantó nyelvet elfogadják-e...(mivel ezt, van ahol nem fogadják el)


Válaszolóként értelmezhetnéd a kérdést.

Köszönettel

A kérdezô

2016. márc. 17. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván ahol nem fogadják el, ott tesznek kikötést, hogy ez meg ez nem elfogadott. Itt nincs semmiféle korlátozás, tehát elfogadják.


Annak is 2 kattintás utánanézni, hogy mi számít államilag elismert nyelvvizsgának:


[link]

2016. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én ebben olyan biztos!
2016. márc. 17. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!