Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnökként mit tanultok?...

Gépészmérnökként mit tanultok? Mi a nehéz, miért. Ha tudod, kérl€k részletesen írd le.

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehézség relatív. Nekem elég könnyen mentek a tantárgyak, nem mondanám rá, hogy nehéz. De ha megkérdeznénk néhány volt csoporttársamat a nehézségről, akkor ők másképp látnák, ugyanis nem egy tantárgy volt, ahol 80-85%-a elhasalt a népségnek. Ezzel szemben, ha egy bölcsész vagy akármilyen más szakot választottam volna, akkor biztos hogy megkínlódtam volna, mert mindenkinek az a nehéz, ami nem érdekli. Tehát, ha már most nem vagy oda a matekért, fizikáért, akkor én a helyedben másban gondolkodnék. Ha pedig rajongsz ezekért a tárgyakért, akkor feleslegesen írtad ki a kérdést, mert úgy sem lesz sok gondod, ha szorgalmas vagy és van hozzá egy kis logikus gondolkodás + műszaki érzék. Egyébként még annyi jó tanács, hogy ha nem vonz a pálya, csak jól szeretnél keresni, akkor jobb ha tudod, hogy nem fogsz, mert amit nem szeret az ember, abban általában nem jó és majd később egy munkahelyen ez nagyon kijönne, hogy téged ez nem érdekel és akkor elég kínkeserves életed lesz (sajnos rengeteg ilyen ismerősöm van).
2016. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!