Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor írják már ki, hogy...

Mikor írják már ki, hogy mennyien jelentkezek specifikusan a felsőoktatási intézményekre és a szakokra? Április 4-8 között?

Figyelt kérdés

Türelmetlen vagyok elnézést..

de ahová én jelentkeztem ott a jelentkezők száma már eléggé árulkodó és kávé nékül is megvan a vérnyomásom...valaki mondjom egy dátumot..mert semmit se tudok csinálni, amíg nem látok számokat az adott szaknál és első helyes jelentkezőket ahová jelentkeztem. :D


Kutatgattam, tavaly április 5-én tették ki. Idén is ilyenkorra várható. ?

Csak, mert visszanézegettem a kérdéseket itt gyakorin is, és a gyógyszerészetire is voltak válaszolók, akik megtippelték, hogy mennyi pont kell majd oda, és tévedés nélküli válaszok voltak, csak az alapján, hogy hányan jelölték meg és azokból hányan első helyen. Szóval szerintem ez tényleg jó viszonyíási alap :)

szóval valaki megtudja erősíteni, hogy mikor lesz kiírva?

köszönöm előre is:)


2016. márc. 22. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:

mert semmit se tudok csinálni, amíg nem látok számokat az adott szaknál ...


mert utána mit tudsz csinálni?

2016. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha idézel, akkor legalább egészben. ;)

alatt lévő sorokban írtam, hogy jó viszonyítási alap, egyes szakoknál kikövetkeztethető pontok vannak.

2016. márc. 22. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egészben idézem, akkor sincs semmi értelme, mert nem a jelentkezők száma adja a ponthatárt, hanem a jelentkezők teljesítménye. Nem lehet következtetni semmire, mivel nincsenek még eredmények. Ha bejön amit előzőleg saccolt valaki, az csak véletlen. Semmi más.
2016. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet következtetni a teljesítmény másodlagos. És nem is pontos eredményt akarok, inkább intervallumot, hogy az elsőhelyes jelentkezők alapján a korábbi évekhez képest, pl. ELTE-gyógypedagógiára 383-389 várható. Bár a statisztika olykor tévedhet, de ezeknél hiteles. visszanéztem 2014-ben kb. előre tudták ezeket.
2016. márc. 22. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol teszik ezeket közzé egyáltalán?
2016. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felvin. Áprilisban már biztosan fent lesz, addig meg nyugalom és a lehető legtöbbet készülj az érettségire.
2016. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már fent van. :)
2016. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!