Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát ajánlanátok...

Milyen szakmát ajánlanátok nekem? Szeretek emberek között lenni, emberekkel foglalkozni, de ugyanakkor szeretek a természetben lenni, s természetközeli helyen dolgozni. Létezik olyan szakma/állás, ahol ez a 2 feltétel nagyrészt teljesül?

Figyelt kérdés
Vagyis nem szeretnék olyan munkahelyet, ahol 100% betondzsungel van, s főleg nem gyárban dolgoznék, de már irodában, állandó 4 fal között sem szívesen dolgoznék, de annak még esetleg néhány formája elfogadható. De azt sem szeretném, hogy bár természetes környezetben dolgozhatok, (pl. erdész) viszont soha nem látok embereket, nem beszélhetek emberekkel,(munkaidőben) maximum néha, ugyanazzal az 1 vagy 2 munkatárssal. Lassan szakmát kellene választanom, de nem tudom, hogy mi legyen az, nem találtam még olyat, ahol ez a 2 feltétel legalább közepesen teljesülne.

2016. márc. 23. 18:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!