Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak, ha nem kapok...

Mit csináljak, ha nem kapok sehol lehetőséget?

Figyelt kérdés

23/l vagyok, jelenleg dolgozom és munkásszállón lakom, és nem tudok egyről a kettőre jutni. Egy évem lenne hátra egy szakképzésből, amivel normális (értsd: nem minimálbér) fizetésért tudnék dolgozni, viszont egyik kollégiumba se vesznek fel, mert budapesti állandó lakcímem van, noha nem is lakom otthon. Nem tudok havi 20 ezernél többet fizetni a lakhatásért, ha nem dolgozom teljes munkaidőben, esti képzés pedig nem jöhet szóba, mert egyszerűen nincs olyan gyári munka, ami nem több műszakos, hiába kerestem. Már próbáltam egyezkedni még tavaly a főnökkel, de heti háromszor nem tudom elcserélni a műszakot, emiatt abba kellett hagynom az iskolát. Néztem magánkollégiumokat, mind 50 ezer körül van, albérletek szintén, annyit még diákmunkázni se tudok, hogy arra és ételre is fussa. Minden kollégium elutasít, mert budapesti állandó lakcímem van.

Mit csináljak? Így fogok megrohadni? Nincs családom, vagyis elméletileg van, gyakorlatilag nem is beszélek velük, mert alkoholisták, agresszívek, ezért is menekültem el otthonról.


2016. márc. 24. 00:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!