Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire megbízható a Studium...

Mennyire megbízható a Studium Generale?

Figyelt kérdés

Matekot gyakorlok és szeretném tudni, hogyha ezeket a feladatokat meg tudom oldani helyesen akkor jó esélyeim vannak az érettségin is?


Szóval bízhatok-e a jó eredményben ha sikeresen megoldom a Studium Generale matek feladatait?


Közép szint!


[link]



2016. márc. 28. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

ugye vágod,hogy ezeket nem ők találják ki?az eddigi érettségiket összegyűjtik témakör szerint válogatva..

a megoldásban volt hiba én találtam.

és önmagában nem elég csak a volt érettségi feladatokat csinálni. de nagy segítség. egy négyest össze lehet hozni,hogyha csak ezeket csinálod. de ha jobb jegy kell,akkor gyakorolj még ezen kívül

2016. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is találtam hibát. Ezen kívül még gyakorolok, más könyvekből is csak érdeklődtem :)
2016. márc. 28. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még egy hagyományos rendszerű felvételi előkészítőre jártam hozzájuk, alapvetően meg voltam elégedve velük. Persze az iskolai fakton is rengeteget tanultam, és külön példatárt is asználtam, szóval nehéz megítélni, pont az SG mennyit nyomott a latba... De felvettek.
2016. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!