Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan legyek jobb matematikából?

Hogyan legyek jobb matematikából?

Figyelt kérdés
7. osztályos tanuló vagyok és amióta felső osztályos tanuló vagyok ez a matematika tanár a tanárom aki most tanít. Olyan bénán tanítja a matematikát , hogy azt elképzelni sem lehet. Sajnos 2-es tanuló vagyok matekból mert a tanárnak a magyarázását nem értem és még kb. 20 tanuló nem érti rajtam kivül az osztályból. A tanár egyetlen egyszer magyarázza el hogyan kell kiszámolni ezt az anyagot Pl. egyenletek , egyenlőtlenségek megoldása.Egyszer édesanyám írt a matektanárnak magyarázza már el jobban vagy korrepetáljon engem. És a matektanár az osztály előtt le ordította a fejemet hogy hogy merünk ilyeneket üzenni neki. Voltam már korrepetáló tanárnál is de az is olyan amatőr hogy nem értettem a magyarázását . Nagyon szeretnék jó lenni matematikából de a matek tanár ezt nem látja és mindig szivat. ÉS még az a gondom hogy kellene ahhoz is hogy majd a jövőben legyen jó munkám. Ötleteket szeretnék a válaszokban :) annyit tudok hogy egy jól magyarázó tanár kellene :)
2016. márc. 30. 00:35
 1/4 anonim válasza:
Keress fel egy másik magántanárt, és ha olyan amatőr, hogy nem érteti meg veled, hát jelezd neki hogy te még mindig nem érted. Néma gyereknek anyja sem.... A másik az, hogy próbáld meg önmagad gyakorolni, és minél jobban odafigyelni órán.Ha van korrepetálás azon is vegyél részt.
2016. márc. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden rossz szandek nelkul, abbol, amit leirsz, meg abbol, ahogy leirod, ugy tunik, hogy nem csak a tanarral van a baj. Lehet, hogy azert nem erted se az iskolaban, se a kulontanarnal, mert teged kulon tanulasi nehezsegekkel kuzdoknek valo modszerekkel kellene tanitani. Erdemes lenne elmenni a nevelesi tanacsadoba.
2016. márc. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ingyen korrepetálás:

https://www.youtube.com/user/zsenileszek/playlists?view=1&so..

" Itt megtalálhatod a teljes általános iskolás és középiskolás matek anyagot rövid, 5-10 perces videók formájában. "

2016. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy másik magántanárt, hátha ő jobban el tudja magyarázni, és ne félj megmondani, ha nem érted. Aki ezután meg kiröhög azzal ne foglalkozz. Főleg, ha tényleg ennyien nem értik, akkor még fogjátok össze és szóljatok az időnek vagy az igazgatónak, mert általában egy ember panaszára nem figyelnek. Ha még ezután sem jön össze semmi, akkor olvasd el a neten az anyagot.
2016. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!