Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen Okj-s szakmát érdemes...

Milyen Okj-s szakmát érdemes elvégezni manapság? Most tanulok egy szakmát idén fogok végezni, nem igazán szeretem nem is ezt akartam választani csak egyéb okok miatt így alakult és tudom, hogy nem fogok tudni benne elhelyezkedni.

Figyelt kérdés

Ezért szeretnék még egy szakmát letenni, amivel nagyobb lehetőségem lenne állást találni.

Az a rossz benne,hogy én sem tudom,hogy mi szeretnék lenni semmi se vonz olyan csőd tömegnek érzem magam.

20/L



2016. márc. 30. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami csak "érdekel"
2016. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt valaszd, ami erdekel. Mert irhatunk olyat, amit erdemes (pl. merlegkepes konyvelo), de ha nem erdekel, akkor megint "csak" egy papirod lesz. Olvasd vegig az okj-s kepzesek leirasat, eloszor kategoriat valassz (szepsegipar, gazdasagi stb.), utana mar konnyebb...
2016. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fodrász
2017. ápr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!