Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Balassagyarmat Szent Györgyi...

Balassagyarmat Szent Györgyi Albert Szakközépiskola? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok eddig ideiglenes sorrendbe csak a szentgyörgyibe és a balasiba vettek na most nekem a szent györgyi szimpibb volt ugyhogy aztirtam előre infó szakot azis érdekel de a biosz kémia fakt jobban bejött volna csak ugye azt beszüntették mert aki ott volt tanárnő az most nálunk általánosba igazgatónő meg kevés volt a gyerek stb.

Az lenne az én kérdésem hogy infon hány lány van? Vagy egyáltalán milyen suli a szentgyörgyi jó döntés volt pont infót beirni? Mert amugy érdekel

14/l



2016. ápr. 3. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés lány van :( Egy ismerősünk infós szakközépbe jár (ugyan nem a balassagyarmati Szent Györgyibe, de) az ő osztályukba 1-2 lány van csupán, de lehet, hogy csak 1.
2016. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na végül mi lett szent györgyi-be felvettek?
2016. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Máshová vettek fel:)
2016. júl. 8. 02:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem leszünk osztálytársak :)
2016. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha gondolod irj ram privatba balassis lettem:D
2016. júl. 26. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!