Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus KERMARK vagy GAZDMEN?

Corvinus KERMARK vagy GAZDMEN?

Figyelt kérdés

Rövid sztori: 2 éves BGF turizmus menedszer FSZ után felvettek a General Electric-hez és elkezdtem a Corvinust Emberi erőforrások szakon. 2. félévemnél vagyok és nagyon megtetszett a marketing, lehet inkább azt tanulnám, mert az emberi erőforrás menedzsment eléggé női munka, ahogyan látom, semmi kihívás.


Szerintetek mit lenne érdemes? Itt vagyok 22 évesen, keresek bruttó 300 000-et teljesen el vagyok keseredve nincsen jövőképem. Gyűlölöm ezt a melót lényegében ügyféladatokat kell kezelni.


Úgy tervezem, hogy ha vége a számolós féléveknek (még kb 2), akkor vagy cégen belül mozgok, direkt sales (telefonos hívogatós) vagy Tescohoz átmenni egy jó poziba. Angolom felsőfokú, így a jövőben Angliában egy jó pozi a Tesconál szerintetek milyen opció?



2016. ápr. 6. 07:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!