Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

A középiskolai kollégiumokban van nyílt nap?

Ha nincs, akkor egyénileg van lehetőség megnézni?

2016. ápr. 10. 21:36  Privát üzenet  

A válaszok
Nem hallottam még róla, de ha odatelefonáltok, szerintem megbeszélhető, hogy egy nevelőtanár körbevezessen.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. ápr. 10. 21:38 Privát üzenet
Szerintem is, ha előzetesen megbeszéled, akkor körbevezetnek. Nagy luxusra ne számíts.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. ápr. 11. 13:22 Privát üzenet
Nincs a kollégiumokban nyílt nap, de oda lehet telefonálni, hogyha biztosan kolis leszel már, hogy körbevezessen egy felügyelőtanár, hogy mi merre van, erre biztosan van lehetőség.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. ápr. 11. 18:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
5 éve érettségiztem és rájöttem hogy gépészmérnök akarok lenni mennyire lesz nehéz úgy elkezdeni a tanulást hogy a középiskolai anyagból nem nagyon tudok semmit?
Középiskolai matematika kettessel felejtsem el a kereskedelem és marketing alapszakot?
Felsőoktatásba való jelentkezéshez febr.15-ig kell megadni a középiskolai bizonyítvány 3. év végét, vagy ráér majd a 4. év végével együtt?
A középiskolai/egyetemi kollégiumokban van rendszergazda vagy ilyesmi aki a hálózatot meg a számítógép dolgokat kezeli?
Szokott lenni a kollégiumokban elsős (középiskolai első, azaz 9. ) vagy más néven gólyaavató?
Debrecenieknek vagy akik Debrecenben akarnak továbbtanulni azoknak hány pont lett a felvételi és hova szeretnének menni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!