Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan, aki a győri Krúdy...

Van olyan, aki a győri Krúdy gimibe jelentkezett?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne különösebben, hogy a humán szakra (angol-német) ki jelentkezett, és hol van az ideiglenes listán.? De persze arra is kíváncsi vagyok, hogy más szakoknál hányadikak vagytok. :)

2016. ápr. 11. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem erre a szakra hanem a reál gimibe (49.vagyok) és a kéttannyelvű gimibe (63.vagyok) jelentkeztem

te hányadik vagy?

2016. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én ennél jóval rosszabb helyen állok a humánba..166. vagyok...de még egy kicsit reménykedek..de nincs túl sok esélyem sajnos. :(
2016. ápr. 12. 16:46
 3/4 anonim válasza:
Én a kéttannyelvűt jelöltem meg elsőnek, ott 66. vagyok az ideiglenesben. Azt mondják egy jó páran kiesnek, ezért reménykedhetek. :) Remélem be fogsz kerülni, ne add fel a reményt! Egy hét múlva lesz majd látható elvileg a honlapon a végleges. Hajrá, én szurkolok! :)
2016. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Én is jelentkeztem, a humánban 80. a kéttannyelvűben 73. vagyok... szerintetek van esélyem? Még mindig nem kaptam papírt és már nagyon izgulok😕
2016. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!