Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedre menjek német tanítói...

Wenda_96 kérdése:

Szegedre menjek német tanítói képzésre vagy Kaposvárra gyógypedagógiát tanulni?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a továbbtanulással kapcsolatban. Szeretnék egyetemre menni, mert csak az éretségim nem elég kb sehová. Gazdasági szakokon is gondolkodok, de ott elvileg túlképzés van. Ezért inkább a fent említett két szak közt töprengek.

2016. ápr. 11. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Most mi honnan tudjuk, melyik volna jó neked? Mivel eredetileg gazdasági képzésen gondolkozol, és csak szükségből merült fel ez a kettő, így azt mondanám, egyiket se. Ezekhez elhivatottság kell.
2016. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hátha van valakinek tapasztalata,véleménye gyógypedagógiát vagy tanítói képzést illetően. Egyébként pedig nagyon kitartó vagyok és szerintem elhivatott tudnék lenni a tanári pályán.

Legközelebb választ írj légyszíves, a kukacoskodást nem szeretem.

2016. ápr. 11. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia . Nem akarlak lebeszélni a gazdasági szakról , de én előző évben nagyon megszívtam , mert csak önköltségesre kerültem volna be , ezért halasztottam , és igen valóban túl képzés van belőlük , szóval ahhoz hogy jó állásod legyen a jövőben több nyelvet kell beszélni + mesterképzés , elhivatottság , kreativitás és jó , meggyőző beszélőke szükséges .


Én idén Szegedre adtam be , élelmiszermérnöknek , de ez iránt teljesen elhivatott vagyok, és ebben látom a jövőm. Jelen pillanatban is élelmiszeriparban dolgozok mint betanított munkás , de szeretnék komolyabb pozícióban elhelyezkedni .


Szeged diákváros , neves egyetemmel , sok diákkedvezmény van , ez mellett rengeteg buli .


Ismerőseim akik oda jártak a legszebb éveit tölthették el a városban , mert tényleg nagy kaland.


Te tudod milyen szakon szeretnél továbbtanulni , de mindenképpen olyat válassz amit szívesen csinálsz , de az említett 2 szak szerintem nagyon jónak tűnik :)

2016. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha van hozzá affinitásod, türelmed, elég empátiát, a gyógypedagógia szak Kaposváron egyre jobb. Gyakorlatorientált, élvezhető és hasznos.
2016. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!