Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aszisztens, szakaszisztens...

Aszisztens, szakaszisztens szeretnék lenni az egészségügyben. Hol lehet ilyent végezni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy egészségügyi szakközépiskolába érettsági mellé ilyen szakmát kapnak a végzettek, de más modon hogy lehet megszerezni ezt a végzettséget? Mivel én már több éve érettségiztem nem járhatom ujra a középiskolát.
2008. szept. 22. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
egészségügyi főiskolán is tanulhatsz ilyet
2008. szept. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Francokat!!!

10 hónapos tanfolyamokat szerveznek az eü szakképző iskolák. Érdeklődj ott. Ezek OKJ-s képzések.

Nekem is ilyen van ápolói végzettség ezzel dolgozhatsz asszisztensként. Ha valamilyen szakasszisztens szeretnél lenni akkor van ráképzés, vagy külön olyan képzés. De ezt a helyi sulitól kérdezd meg,mert minden évben a jelentkezők számától függően változik,hogy mit tudnak indítani. S ha még nincs semmilyen szakmád ingyenes. Mert első szakma szerzése ingyenes.

2008. szept. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a második válaszolonak a hasznos választ! érdeklődök a helyi eü-s szakiskolákba. már van szakmám de az önmegvalositás érzése tört rám:)
2008. szept. 23. 16:51
 4/9 anonim válasza:

Kistarcsán a Flór Ferenc Iskolában, itt ráképzés is van. Vagy a Batthyány-Strattmann László gimnázium és Eü iskola. Itt 2 év alatt nappalin megszerezheted,de lehet, hogy van esti tagozata is. Kérdezd meg. Sok szerencsét. Nagyon szép szakma, csak nincs megfizetve.

Egy 17 éve eü-ben dolgozó.

2008. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én fogászati asszisztens vagyok, érettségire épül. Szinte országszerte indítanak képzéseket (1-1,5 év).
2008. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
fogászati aszisztens vagy?akk megkérhetlek h mesélj róla?nagyon nehéz?3-as körüli tanuló vagyok,el tudnám végezni?és milyen sulikat tudsz mondjuk tolna megye környékén?megköszönném ha visszaírnál.
2010. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tolna megyében két helyne érdeklődj.. 1 Szekszárdon a SYzent lászló szakközép éa azakiskola... óriás intézmény eü szakközepében... Ez a Semmelweis utcában vna.. ez volt régen az eü szakközép.

A másik dombóvár itt is a volt vagy mostani ( Attól függ minek nevezik) eü szakközépben.

Címeket pntzosan nem tudok de interneten boztosan megtalálaod...

Aztán esteleg indítanak valamiylen sulin belül Bonyhádonm Tamásiban.

Nem tudom már régen eljöttem tolűnából... de Szekszárdon tanultam anno ápolónak.

Van nwhéz része éa vna köníwbb ha nagyon akaraod biztosan megtudod csináltni.

2010. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia.köszönöm szépen a válaszodat!szerintem jó lesz nekem a szexárdi,mert az itt van egy köpésre tőlem :) de olvastam olyat h egészségügyi asszisztens...az miben különbözik a fogorvositól?melyik jobb?
2010. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát elég nagy hülyeséget kérdeztem :S most jöttem rá h a fogorvosi assz. a sima egészségügyi assz.-nek az egyik választható ágazata XD
2010. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!