Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék pszichiáter lenni?

Hogyan tudnék pszichiáter lenni?

Figyelt kérdés
Inkàbb a humán tantárgyakból vagyok erős, de nagyon érdekel a mentális betegségek és szeretnèk pszichiáter lenni. Úgy gondolom, hogy többet tudok róla jóval, mint a korosztályom (16-17 év), viszont biológiából nagyon gyenge vagyok és ez a téma hibája, mert nem èrdekel és nem is bírom megtanulni, îgy emelt faktra se mehetek. Az emberi agy ès a szemèlyiségek érdekelnek, ez megy is. Felejtős így?
2016. ápr. 14. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez orvosi egyetem kell, max. pszichológus lehetsz, de a bioszt ott sem úszod meg.
2016. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosi egyetem kell hozzá. Mehetsz még pszichológusnak pszichológia szakkal, de ott is rengeteg a biosz.
2016. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így sehogy. Az orvosira nagyon magas a ponthatár + emelt biosz, emelt kémia kell. És a pszichológia szakon is nagyon magas a ponthatár, ha más tantárgyak miatt be is jutsz, a sok biosz miatt ki fogsz bukni onnan.
2016. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az embertannal nincs gond, szeretem, de a többi...
2016. ápr. 14. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez is úgy működik, mint az életben minden. Valamit-valamiért. Ha ezt akarod és nagyon akarod, akkor leülsz és megtanulod a moszatokat és az ízeltlábúakat, mert az az út vezet el ide. Ennyi. Ha nem teszed, nem akarod igazán és nem is fogod elérni. Ahogy semmi mást sem. Valamit-valamiért!
2016. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!