Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A testnevelési egyetemre...

A testnevelési egyetemre melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Tesi-töri fakultáció. Mindkettőből emeltet szeretnék tenni.

Vagy tesi-angol fakultáció?

De angolbol közép szintű érettségit tennék csak.

Sajnos a biológia fakultációt nem választhatom, mert egy időpontba van a tesi fakultációval:(

17L



2016. ápr. 17. 21:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint melyiket érné meg jobban? Angolból elég pocsékul állok..ezért gondoltam a faktra, egy kis felzárkózas gyanánt.
2016. ápr. 17. 21:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyikből felvételizned kell.
2016. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tesi vagy biosz kell.

De biosz faktot nem tudok valasztani mivel egy idopontba van a tesivel.

Az mar mindegy, hogy az adott erettsegi tantargyakbol (tori,matek,magyar,idegennyelv) mit valasztok faktnak:)

2016. ápr. 17. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:

TF-en már mesterszakos hallgatóként mondom ezt neked, hogy a tesi fakultáció teljesen felesleges, a gyakorlati részre az órák után, vagy adott esetben hétvégén (én így csináltam anno) is tudsz gyakorolni, az elméleti részt pedig csak meg kell tanulni, ahhoz sem kell extra segítség, mert nem is annyira nagyon nehezek a tételek.

Mindenképpen a bioszt vedd fel faktnak, egyrészt azért, mert a sporttudományi területen ez sokkal hangsúlyosabb ismeretanyag lesz (anatómia, élettan, biokémia, stb.), másrészt pedig a biosz az egészségtudományi területre is felvételi tantárgy, tehát ha meggondolod magad, akkor több területre is el tudsz még menni ezzel együtt, a tesi ugye csak a sporttudományi szakokhoz elszámolható.


Még mielőtt kérdés lenne, emelt biosz és közép tesi érettségim volt anno :)

2016. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!