Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esztergomi Árpád-házi Szent...

Esztergomi Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskoláról vélemények?

Figyelt kérdés
Olvastam pár negatív véleményt egy hasonló kérdés alatt,és kicsit megijedtem hogy oda menjek.
2016. ápr. 17. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik szak?
2017. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ideiglenesen merre vagy?
2017. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szigorúak
2017. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gondolom a kérdezőnek már mindegy mert eltelt pár év, de hátha valaki idetéved :D

Szóval engem rendesen traumatizált az a hely. Nem írok neveket, de némelyik tanár olyan hogy az egész tanári pályára szégyent hoz a minősíthetetlen, alpári viselkedésével, de persze nem ők a többség (azért az szép is lenne.) A többség emberileg rendben van, egészen egyszerűen nem tudnak tanítani...

Van néhány jó tanár (Piroska nénit az angoltanárt pl imádtam) de nem kompenzálnak a kollégáik viselt dolgaiért és a fojtogató, toxikus légkörért. Gondolom azt mondanom sem kell hogy a diákok sem a legaranyosabbak, persze biztos voltak/vannak/lesznek szuper osztályközösségek ott is, hát az enyém az nem tartozott közéjük, ez nagy részben a remek osztályfőnöknek volt köszönhető. Régebben jártam oda, de állítólag amúgy azóta csak rosszabb lett a helyzet...

Fussatok bolondok.

2020. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!